Skadi Rotterdam tekst

 

 

 

 

GEEN vaarverbod

Argo Sprint NSRF Slotwedstrijden

Geplaatst op 01-07-2016  -  Categorie: Wedstrijd verslagen  -  Auteur: Falko Michielse

Dit weekeinde zal in het teken staan van de Argo sprints en NSRF slotwedstrijden, de laatste wedstrijden van het Nederlandse roeiseizoen. Waar onze Olympische atleten nog door zullen trainen voor de spelen, sluiten de nationale roeiers het seizoen af op de Bosbaan. Nadat iedere roeier zo vaak mogelijk gestart is, zal het traditionele uittrainingsdiner plaatsvinden dat afgesloten zal worden met het uittrainingsfeest.

Zie hieronder het overzicht van de ploegen die dit weekend zullen starten:

Naam

Veld

Tijd

Vrijdag

 

 

Falko Michielse

O2-

17.42

Sophie Louter

LDEj4*

18.27

Floris Hondmann

Ej 8+

19.30

Pieter Hollander

LO 2-

19.45

Maurits Droogh

LO 2-

19.48

Gidde van der Ven

LSA 2x

20.09

Philip van der Weijde

LSA 2x

20.09

Peter Bruins

O 4-

21.00

Maaike Weersma

DO 4+

21.24

 

 

 

Zaterdag

 

 

Maaike Weersma

DN4+

08.21

Sacha Raven

DEj 8+

09.18

Jara Verweij

DSA 1x

10.33

Claudia de Hartog

DN 2x

10.42

Marleen Mol

DN 2x

10.47

Michael van den Bergh

N 2xx

11.17

Thijs van Luijk

SA 1x

11.32

Sophie Louter

LDEj 4*

11.40

Matthijs Droogh

LN 4+

11.55

Lisanne Brandsma

DO 2-

13.03

Peter Bruins

Dev 4-

13.08

Floris Hondmann

Ej 8+

13.48

Matthijs Freund

LEj 8+

14.43

Marleen Mol

DSA 4-

15.44

Jort van Dalen

LN 2x

17.18

 

 

 

Zondag:

 

 

Chantal Doelman

DTal 8+

08.18

Evelien Mallee

DTal 4*

08.21

Marleen Mol

DN 2x

08.49

Claudia de Hartog

DN 2x

08.53

Falko Michielse

O 4+

09.37

Floris Hondmann

O 4+

09.37

Michael van den Bergh

N 2x

10.45

Thorsten Picard

LN 4-

10.57

Matthijs Freund

LN 4-

11.05

Sacha Raven

DB 4+

11.13

Marleen Mol

DSA 8+ (NSK)

12.12

Jara Verweij

DN 1x

12.21

Sophie Louter

LDB 4*

13.29

Crista Algie

DSA 2- (NSK)

13.57

Marlène Cornelis

DSA 2-

13.57

Maurits Droogh

LN 2-

14.13

Pieter Hollander

LN 2-

14.17

Maaike Weersma

DO 4+

14.25

Thijs van Luijk

SA 8+ (NSK)

14.33

Jort van Dalen

LN 2x

16.31

Philip van der Weijde

LSA 2x

16.35

Eveline Wouters

DSA 4x

17.23

Annika van Putten

LDSA 2x

18.19


2017 Activiteit
18 oktober
woensdag
Interesseborrel FundCo II
19 oktober
donderdag
SB feest
21 oktober
zaterdag
Asopos Najaarswedstrijden
22 oktober
zondag
Asopos Najaarswedstrijden
25 oktober
woensdag
Na-seances
26 oktober
donderdag
Viering Dies Natalis & Opening lustrum
28 oktober
zaterdag
Dies Natalis

Contact

A.R.S.R. "Skadi" 

Noorderkanaalweg 20-22

3037 AV Rotterdam

 

T: +0104656333

E: ofni.[antispam].@skadi.nl 

Adresgegevens

 

 

Skadi Rotterdam tekst wit