Skadi Rotterdam tekst

 

 

 

 

GEEN vaarverbod

Skadi Records

Ga naar: Zware MannenLichte MannenDamesLichte Dames

Zware Mannen

klasse nummer tijd roeier(s)  
Oude Vier finale 9.28,0 Oelderik, Koppelaars, Wiltenburg, Maasdijk Stuur: Overman Varsity 1992 (4+, 3k)
SA/E/int. 1x 6.50,83 Thijs van Luijk KHB 2014
  2x (absoluut) 6.13,70 Thijs van Luijk, Dirk Uittenboogaard (NER) EK 2014 (Belgrado)
  2x (vereniging) 6.30,90 Meindert Klem, Thijs van Luijk.  KHB 2017
  2- (absoluut) 6.21,99 Mitchel Steenman, Rogier Blink (GYA) EK 2014 (Belgrado)
  2- (vereniging) 6.33,48 Mitchel Steenman, David Kuiper World Cup 2 2009 (München)
  2+ (absoluut) 7.25,99 Olaf van Andel, Steven van Dooren (NER) NSRF 2011
  2+ (vereniging) 7.47,75 Reinier Spillenaar Bilgen, Jasper Tissen NSRF 2013
  4x (absoluut) 5.44,80 Koos Maasdijk, Rutger Arisz (NER), Herman van den Eerenbeemd (NER), Hans Kelderman (NER) WK 1990 (Tasmanië)
  4x (vereniging) x x  
  4- (absoluut) 5.51,39 Jasper Tissen, Gover Viergever (NER), Vincent van der Want (NER), Harold Langen (TRI) ARB 2017
  4- (vereniging) 6.05,32 Philip van der Weijde, David Fox, Falko Michielse, Alastair Carr KHB 2014
  4+ (absoluut) 6.12,52 Benjamin Schuuring, Ydo Kleinlugtenbelt, Selwyn Moons, Jurrien Rom Colthoff (TRI), Stuur: Merijn van Oijen (ORC) KHB 2004
  4+ (vereniging) 6.25,03 Mitchel Steenman, Olaf van Andel, Roel Haen, David Kuiper, Stuur: Ralph Gadiot Varsity 2009 (Oude Vier, vw)
  8+ (absoluut) 5.24,66 Mitchel Steenman, Olivier Siegelaar (NER), Jozef Klaassen (NER), Sjoerd Hamburger (ORC), Roel Braas (OKE), Matthijs Vellenga (SKO), Rogier Blink (GYA), Diederik Simon (HOO), Stuur: Peter Wiersum (PRO) World Cup 2 2012 (Luzern)
  8+ (vereniging) 5.44,46 Olaf van Andel, Hugo van Velzen, David Kuiper, Sjoerd Klem, Jasper Tissen, Yorick Wilton, Thijs van Luijk, Lars de Roo, Stuur: Elke Jurres NSRF 2012
SB 1x 6.57,20 Koos Maasdijk Match des Seniors 1989 (020)
  2x 6.35,59 Pieter Wiltenburg, Koos Maasdijk Match des Seniors 1988 (Hazewinkel)
  2- 6.40,02 Olaf van Andel, Mitchel Steenman WK U23 2005 (020)
  4- 6.16,84 Olaf van Andel, Steven Holscher, Thomas Notermans, Mitchel Steenman WK U23 2003 (Belgrado)
  4x (absoluut) 5.49,57 Thijs van Luijk, Dirk Uittenboogaard (NER), Philip van de Linde (NER), Daan Bruehl (NER) WKU23 2009 (Racice)
  4x (vereniging) x x  
  8+ (absoluut) 5.37,81 Jasper Tissen, Niki van Sprang (PAM), T. Lengkeek (LAG), S.P.A. de Rooij (LAG), Tone Wieten (NER), Sijmen van Groningen (AEG), Pieter Kruit (NER), Wouter Withagen (VID). Stuur: T.J.W. Postma (LAG) KHB 2014
  8+ (vereniging) x x  
O/G 1x 7.01,13 Steven Holscher ZRB 2006
  2- 6.55,74 Erik Nuyten, Benjamin Schuuring NSRF 2003
2+ 7.21,17 Peter Bruins, Sjoerd Hutter, Stuur: Xanne-Li van der Veen NSRF 2017
  2x 6.37,81 Sander Boelens, Joris Faas ARB 2017
  4- (absoluut) 5.59,13 Peter Bruins, Jochem Kostelijk (VID), Sander de Graaf (THE), Luuk Adema (GYA) ARB 2017
  4- (vereniging) 6.05.32 Philip van der Weijde, David Fox, Falko Michielse, Alastair Carr KHB 2014
  4+ (absoluut) 6.27,94 Sjoerd Hutter, Nicos Starreveld (ORC), Vincent Goris (ORC), Timon de Boer (ORC), Kayleigh Polman (ORC) ARB 2017
  4+ (vereniging) 6.30,39 Olivier van Swaay, Rogier Potter van Loon, Bart Schoevaars, Thomas van Essen, Stuur: Joyce Brouwer NSRF 2007
N 1x 7.09,43 Steven Holscher ZRB 2006
  2x 6.54,48 Gideon Valstar, Hugo van Velzen Hollandia 2008
  2- 7.01,61 Gideon Valstar, Tim Smulders Randstad Regatta 2009
  2+ (absoluut) 7.34,55 Floris von Bonninghausen, Brinio Claerbout (NER), Stuur: Kimberly Kamp NSRF 2015
  2+ (vereniging)      
  4- 6.24,36 Bastiaan van der Woude, Sjoerd Klem, Marnix Mus, Hugo van Velzen NSRF 2010
  4+ 6.30,39 Olivier van Swaay, Rogier Potter van Loon, Bart Schoevaars, Thomas van Essen, Stuur: Joyce Brouwer NSRF 2007
B 1x 7.16,71 Steven Holscher Randstad Regatta 2006
  4+ 6.40,60 Bram Meijer, Ruben van Streun, Sven Dogger, Mark Dorjee, Stuur: Eline Berger ZRB 2017
  8+ 6.00,12 Ruben Osnabrugge, Marnix Mus, Wijnand Schoemakers, Maurits van Heijst, Joost Kuipers, Jef Verhagen, Stefan Barbiers, Jan-Willem Groeneveld, Stuur: Inger-Elze de Langen Martini Regatta 2009
EJ 8+ 5.55,06 Tim Smulders, Erik van Halem, Stijn van der Heijdem, Jasper van der Slegt, Matthijs van Velzen, Reinier Jasperse, Harmen Gudde, Stas Kloos, Stuur: Thirza Koppert KHB 2006
  4+ 7.04,96 Oliver Martens, Sebastiaan Pach, Ben Timm, Yordi van Putten, Stuur: Gijs van der Heijden  NSRF 2017
Dev 4- 6.05,32 Philip van der Weijde, David Fox, Falko Michielse, Alastair Carr KHB 2014
  2x 6.38,90 Sander Boelens, Joris Faas ARB 2017

Lichte Mannen

klasse nummer tijd roeiers  
SA/int. 1x 7.02,53 George Brouwer KHB 1975
  2x (absoluut) 6.30,45 Bastiaan Vervoort, Daan Weide (MAA) KHB 2012
  2x (vereniging) 6.36,17 Philip van der Weijde, Maarten van Buuren NSRF 2016
  2- (absoluut) 6.34,17 Michiel van der Horst, Wesley van Breda (SKO) Randstad Regatta 2003
  2- (vereniging) 7.05,69 Stephan Niemansburg, Steven Lankhorst NSRF 2015
  2+ (absoluut) 7.48,91 Pieter Rom Colthoff, Maarten de Boer (SKO) NSRF 2007
  2+ (vereniging) x x  
  4x (absoluut) 6.23,43 Daan Weide, Allard van den Hoven (MAA), Marcel van Delden (NER), Frans Goutier (NER) KHB 2010
  4x (vereniging) x x  
  4- (absoluut) 6.01,99 Bastiaan vervoort, C.B. Kuyt (LAG), Ivo de Graaf (LAG), E.M. van Ewijk (LAG) KHB 2013
  4- (vereniging) 6.13,73 Stephan Niemansburg, Steven Lankhorst, Wouter van Genuchten, Thijs Dullaart NSRF 2015
  8+ (absoluut) 5.35,49 Joris Oud, overige roeiers en stuur onbekend Indianapolis 1994
  8+ (vereniging) 5.49,00 Bol, Oud, Van 't Riet, Dreierink, Hitchcock, Qeurngester, Wattel, Oelderik stuur: Steven Kwee NSRF 1992
SB 1x 7.33,52 Leander Geschiere KHB 2017
  2x 6.45,06 Bastiaan Vervoort, Daan Weide WK U23 2012 (Trakai)
  2- (absoluut) 7.42,44 Daan van Gastel, Matthijs Withagen (NER) KHB 2013
  2- (vereniging) x x  
  4- (absoluut) 6.05,13 Pieter Rom Colthoff, Sem Alberga, Wim Bakker (GYA), Marschall Godschalk (PRO) WK U23 2005 (020)
  4- (vereniging) x x  
  4x (absoluut) 6.06,80 Daan Weide, Marcel van Delden (NER), Franciscus Goutier (NER) Allard van den Hoven (MAA) WK U23 2010 (Brest)
  4x (vereniging) x x  
O/G 1x 7.17,69 Philip van der Weijde NSRF 2015
  2- 7.13,04 Wouter van Genuchten, Thijs Dullaart Damen 2016
  4- (absoluut) 6.18,96 Jan Geert de Bruin, Dirk Jan Visser, Christian van Beest, Sander van der Matten (DOR) ARB 2003
  4- (vereniging) 6.28,57 Jan Geert de Bruin, Peter-Paul le Conge Kleyn, Dirk Jan Visser, Pieter Rom Colthoff Hollandia 2004
  4+ (absoluut) 6.43,01 Leander Geschiere, Daniël den Ouden, Thijs Dullaart, Frank Manders (ORC) Stuur: Eline Berger ARB 2017
4+ (vereniging) 6.46,00 Maarten Blok, Gidde van der Ven, Tom van Dijk, Harmen Wetser, Stuur: Xanne-Li van der Veen NSRF 2017
N 1x 7.17,69 Philip van der Weijde NSRF 2015
  2x (absoluut) 6.58,80 Maarten van Buuren, Aubin Macquart (PRO) Hollandia 2014
  2x (vereniging) x x  
  2- 7.29,00 Bas van Hoeven, Maurtis Droogh NSRF 2016
  2+ 8.00,82 Onbekend NSRF 2009
  4- 6.28,04 Stephan Niemansburg, Steven Lankhorst, Wouter van Genuchten, Thijs Dullaart ARB 2015
  4+ 6.43,25 Steven Lips, Rik Bouman, Reinier Stijnman, Wouter Aarts, Stuur: Jacqueline Goos ARB 2007
B 1x 7.35,62 Daan Weide Randstad Regatta 2009
  2x 7.03,36 Leander Geschiere, Thijs Dullaart Westelijke Regatta 2017
  4+ 6.48,64 Steven Lips, Rik Bouman, Reinier Stijnman, Wouter Aarts, Stuur: Jacqueline Goos ZRB 2007
  8+ 6.13,29 Eric Slob, Tom van Dijk, Jan-Paul Bruinsma, Michael van den Bergh, Jort van Dalen, Fernando Lasso, Ivan Kalinichenka, Quinten Mulder, Stuur: Xanne-Li van der Veen NSRF 2015
EJ 8+ 6.00,59 Tom Kosse, Huub Stasse, Pieter Labaar, Ruben Loef, Yannick ter Heerdt, Pepijn Verploegh, Pieter Verweij, Lourens Vale, Stuur: Verie Pijnappel KHB 2017
Dev 4- 6.13,73 Stephan Niemansburg, Steven Lankhorst, Wouter van Genuchten, Thijs Dullaart NSRF 2015

Dames

klasse nummer tijd roeiers  
Dames Vier finale 7.21,08 Crista Algie, Lisanne Brandsma, Jara Verweij, Annika van Putten Varsity 2017 (4-, 2k)
SA/int. 1x 7.40,28 Ursula Grobler KHB 2012
  2x (absoluut) 6.50,10 Maaike Head, Ilse Paulis (NER) NSRF 2015
  2x (vereniging) 6.54,31 Maaike Head, Rianne Sigmond ARB 2010
  2- (absoluut) 7.28,89 Lisanne Brandsma, Willeke Vossen (TRI) ARB 2017
  2- (vereniging) 7.36,44 Karlijn van der Harst, Bianca Dumay Randstad Regatta 2003
  2+ (absoluut) 8.39,59 Eline Reinders Folmer, Anna Afoichini (PRO), Stuur: Kimberly Kamp NSRF 2012
  2+ (vereniging) x x  
  4x (absoluut) 6.29,25 Katie Steenman, Willemiek Everts (AEG), Marije van Amersfoort (NJO), Ellen Maas (SKO) ARB 2007
  4x (vereniging) x x  
  4- (absoluut) 6.28,95 Janneke van der Meulen, Kirsten Wielaard, Jose van Veen (PEL), Lies RustenBurg (?) WK 2014 (020)
  4- (vereniging) 6.48,06 Marleen Mol, Crista Algie, Lisanne Brandsma, Sophie Wooldrik NSRF 2016
  8+ (absoluut) 6.05,23 Lisanne Brandsma, Kirsten Wielaard (NER), Rosa Bas (ORC), Willeke Vossen (TRI), Aletta Jorritsma (NER), Jose van Veen (TRO), Kyra de Vries (ORC), Marleen Verburgh (TRI), Stuur: Ae-Ri Nooirt (OKE) KHB 2017
  8+ (vereniging) 6.39,41 Marleen Mol, Mariette Nijhoff, Sarah van der Linden, Anne van Houten, Neelke Oosterloo, Karen Moor, Eline Reinders Folmer, Sophie Leijdesdorff, Stuur: Elke Jurres Westelijke Regatta 2011
SB 1x 7.58,43 Jara Verweij KHB 2017
  2- 7.57,75 Marleen Mol, Mariette Nijhoff KHB 2011
  2x (absoluut) 7.26,88 Katie Steenman, Kirsten Wielaard (NER) WK U23 2008 (Brandenburg)
  2x (vereniging) x x  
  4x (absoluut) 6.41,33 Katie Steenman, Willemiek Everts (AEG), Marije van Amersfoort (NJO), Ellen Maas (SKO) WK U23 2007 (Glasgow)
  4x (vereniging) x x  
O/G 1x 7.51,41 Crista Algie ARB 2017
  2- 7.33,31 Floor Harms, Jolanda Simonis ZRB 2006
  2x (absoluut) 7.21,43 Crista Algie, Sanne Bruggink (SKO) ARB 2017
  2x (vereniging) x x  
  4x (absoluut) 7.02,37 Annika van Putten, Veerle van Velze (NJO), Willemijn Sneep (NJO), Jannette van der Linden (NJO) ARB 2015
  4x (vereniging) x x  
  4- 6.54,16 Marleen Mol, Sarah van der Linden, Mariette Nijhoff, Avalon Valstar Hollandia 2012
  4+ 7.26,07 Neelke Oosterloo, Eline Reinders Folmer, Karen Moor, Sophie Leijdersdorff, Stuur: Elke Jurres Westelijke 2011
N 1x 7.59,86 Jara Verweij ARB 2016
  2x 7.39,66 Marleen Mol, Sophie Wooldrik NSRF 2016
  2- 7.53,75 Marieke van Rhijn, Sigrid Schenk ZRB 2005
  4- 7.05,98 Crista Algie, Lisanne Brandsma, Fenna de Vries, Emily Stenger Martini Regatta 2014
  4+ 7.28,56 Maartje van Bree, Camilla Riezebos, Jackelien van Beek, Mechteld Langemeijer, Stuur: Susanne Chamuleau Martini Regatta 2003
B 1x 7.59,86 Jara Verweij ARB 2016
2x
(absoluut)
7.57,04 Maaike Linders, Marieke van Holten (NAU) ZRB 2017
  4+ 7.34,08 Maaike Weersma, Sigrid Jansen, Nina Loos, Eveline Wiegers, Stuur: S. Bootsma (LAG) ARB 2016
  8+ 6.45,03 Marilou de Kok, Genevieve Crombag, Mariette Nijhoff, Carolien Goudriaan, Karen Moor, Femke Boorsma, Michele Korevaar, Jeannine van Reeken, Stuur:Kimberly Kamp Westelijke Regatta 2010
EJ 8+ 6.37,04 Marij de Haan, Floor Harms, Birgit Rens, Simone Ooms, Marieke Drost, Judith Uittenboogaard, Marieke van Rhijn, Jolanda Simons, Stuur: Christien Riep NSRF 2004
Dev 4- 6.54,17 Crista Algie, Lisanne Brandsma, Fenna de Vries, Emily Stenger KHB 2014

Lichte Dames

klasse nummer roeiers    
SA/int. 1x 7.47,97 Eeke Thomee Hollandia 2006
  2x (absoluut) 6.47,96 Maaike Head, Ilse Paulis (NER) *Wereldrecord* World Cup 3 2016 (Poznan)
  2x (vereniging) 6.54,55 Maaike Head, Rianne Sigmond World Cup 1 (München)
  4x (absoluut) 6.15,95 Maaike Head, Elisabeth Worner (NER), Ilse Paulis (NER), Mirte Kraaijkamp (LAG) Wereldrecord WK 2015 (020)
  4x (vereniging) x x  
SB 1x 7.52,80 Floortje van Eijck Nations Cup 1997 (Milaan)
  2x 7.11,56 Brechtje van Eijck, Floortje van Eijck Nations Cup 1996 (Hazewinkel)
O/G 1x 8.01,23 Rianne Sigmond NSRF 2008
  2x (absoluut) 7.18,84 Sanne van den Tol, Claudia de Hartog KHB 2017
  2x (vereniging) 7.18,84 Sanne van den Tol, Claudia de Hartog KHB 2017
N 1x 8.03,55 Marieke van Rhijn ZRB 2006
  2x 7.59,90 Jolien Berends, Harriet Prins NSRF 2014
B 1x 8.11,70 Claudia de Hartog ARB 2017
  4* 7.36,86 Giulia Rolloos, Rianne van der Horst Jansen, Isa de Beer, Lotte van den Heuvel, Stuur: Sara de Iongh ZRB 2017
EJ 4* 7.37,62 Giulia Rolloos, Rianne van der Horst Jansen, Isa de Beer, Lotte van den Heuvel, Stuur: Sara de Iongh ARB 2017
  2x 8.04,77 Harriet Prins, Jolien Berends Martini 2014
Dev 2x 7.18,84 Sanne van den Tol, Claudia de Hartog KHB 2017

2017 Activiteit
17 oktober
dinsdag
Commissie Interesseborrel
18 oktober
woensdag
Interesseborrel FundCo II
18 oktober
woensdag
Na-seances
19 oktober
donderdag
SB feest
21 oktober
zaterdag
Asopos Najaarswedstrijden
22 oktober
zondag
Asopos Najaarswedstrijden
26 oktober
donderdag
Viering Dies Natalis & Opening lustrum

Contact

A.R.S.R. "Skadi" 

Noorderkanaalweg 20-22

3037 AV Rotterdam

 

T: +0104656333

E: ofni.[antispam].@skadi.nl 

Adresgegevens

 

 

Skadi Rotterdam tekst wit